Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 802 hodnocení
5
797x
4
1x
3
0x
2
1x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

IM Avatar autora Ivana Macháčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2024
Výborná komunikace a vstřícné jednání.Precizni výrobek.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2024
+ Hlavně jsem rád že ještě někdo vyrábí hliněné cvrkací kuličky

Supr zkušenost - doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2024
+ Kvalita balení.

Opravdu úžasná keramika.
MH Avatar autora Martina Hühneová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2024
Krásný výrobek. Skvělá spolupráce, ochota a ohleduplnost. Rychlé dodání. Naprostá spokojenost.
AM Avatar autora Adéla Maříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2024
Moc krásná práce, naprostá spokojenost, doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.10.2024
+ Skvěle zabaleno

Nádherná ruční práce
LJ Avatar autora Lenka Josková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.10.2024
Naprostá spokojenost, perfektní přístup, ochota a rychlé dodání.
ZS Avatar autora Zdeňka Stiborová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.10.2024
BM Avatar autora Bohdana Miháliková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.10.2024
Nádherné a originální výrobky a k objednávce jsem dostala super dárek v podobě hrníčku na espresso 👌😍
Avatar autora Ivana Červenková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.10.2024
JH Avatar autora Josef Hubený Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.10.2024
KU Avatar autora Kamil Urbancik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.10.2024
SB Avatar autora Simona Berková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.10.2024
Ano
IS Avatar autora Iveta Sýkorová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
E Avatar autora Edita M. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2024
Mam to jako darek, takže funkčnost zatím nemam vyzkoušenou, ale vse přišlo v poradku a vypadá to dobre:)
Avatar autora Iva Šedivá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.9.2024
LS Avatar autora Lucie Stahlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.9.2024
Vše v pořádku, zboží hezky zabalené a vypadá kvalitně
LJ Avatar autora Ludmila Janoštíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.9.2024
Zboží vporadku přišlo, dobře zabalené, barevně to odpovídá.
AV Avatar autora Adéla Vranova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.9.2024
EZ Avatar autora Eva Zemanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.8.2024

Ovládací prvky výpisu

803 položek celkem